ESPERAL – Wszywka Alkoholowa. Bezpieczeństwo, Dyskrecja, Skuteczność

Anonimowość

Zapewniamy całkowitą dyskrecję zarówno w trakcie leczenia alkoholizmu, jak i po ukończeniu terapii. Wszystkie dane pacjenta są przechowywane wyłącznie w naszej przychodni i nie zostają przekazane lub dodane do żadnej bazy lub innej placówki medycznej. Każda osoba podpisuje świadomą zgodę na zabieg, a dodatkowo po zabiegu otrzymuje zaświadczenie o implantacji wszywki alkoholowej

Bezpieczeństwo

Najważniejsze dla nas – komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów, decydujących się na zabieg implantacji Esperalu. Centrum Medyczne CODE dba o zachowanie odpowiednich warunków w gabinecie. Poza tym, zapewniamy sterylne narzędzia, oryginalny lek oraz profesjonalne podejście lekarza-specjalisty w trakcie zabiegu wszycia Esperalu.


Skutki spożycia alkoholu po implantacji Esperalu:

Wszycie Esperalu to zabieg, który wymusza długotrwałą abstynencję. Oznacza to, że przez 8-12 miesięcy każdą osobę, która poddała się zabiegowi wszycia Esperalu obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów procentowych.

W innym przypadku, nawet najmniejsza ilość alkoholu może spowodować szereg przykrych dolegliwości i schorzeń, między innymi:

    marskość wątroby i ostre zapalenie trzustki;
    bóle, zawroty głowy;
    nudności, wymioty;
    zaburzenie rytmu serca, duszności;
    stany lękowe, płytki sen i inne.

Żeby tego uniknąć warto stosować się do wszystkich zaleceń lekarza
i odstawić alkohol na okres działania wszywki Esperal.

 
Szybki powrót do trzeźwości!

Zacznij od nowa, zgłoś się do centrum Medycznego CODE, ul. Tuwima 15 w Łodzi.

Anonimowo, bezpiecznie, szybko i skutecznie! Wszywka Łódź – posiadamy szybkie terminy!

Wszywka alkoholowa jest jedną z najbardziej skutecznych oraz najczęściej stosowanych metod leczenia choroby alkoholowej. Decydując się na zabieg implantacji leku, pacjent powinien wiedzieć, co wszywa się alkoholikowi, co to jest Disulfiram, jak się robi wszywkę alkoholową, a także gdzie kupić lek oraz jakie są przeciwwskazania do jego przyjmowania.


Disulfiram – co to jest?

Disulfiram – tabletki przeznaczone do implantacji podczas mikrochirurgicznego zabiegu w przychodni Alkomedica. Pełna nazwa preparatu to Disulfiram WZF. Jest to lek produkowany przez polską firmę Polfa Warszawa S.A. Każda tabletka w fiolce zawiera 100 mg substancji leczniczej Disulfiramum.

Disulfiram jest wszywany podpowięziowo (głęboko pod warstwę mięśniową). Dawkę leku dobiera lekarz indywidualnie dla każdego pacjenta, biorąc pod uwagę jego wiek, wagę oraz stan zdrowia. Wszyta tabletka Disulfiram pomaga powstrzymać się od spożycia alkoholu przez 8-12 miesięcy, za pomocą swoich właściwości, blokując metabolizm alkoholu w organizmie osoby uzależnionej. Wówczas spożycie etanolu powoduje różne skutki uboczne – fizyczne (reakcja disulfiramowa) oraz psychiczne, odmienne od zwykłego zatrucia alkoholowego.

Co to jest Esperal i czym się różni od Disulfiramu?

Esperal to handlowa nazwa preparatu Disulfiram. W zasadzie jest to dokładnie ten sam lek przeznaczony do leczenia choroby alkoholowej.

  
Zaszywanie alkoholika – na czym polega?

Disulfiram jest inhibitorem dehydrogenazy aldehydowej enzymu, który przekształca aldehyd octowy do kwasu octowego. Połączenie preparatu z alkoholem powoduje nagły wzrost aldehydu octowego w organizmie alkoholika. Wskutek tego, występuje reakcja disulfiramowa, czyli objawy zatrucia. Skutki uboczne po wszyciu esperalu mogą się pojawiać, lecz nie muszą. Natomiast ich natężenie zależy od organizmu każdej osoby oraz ilości spożytego trunku.
Wszywka Esperal – czy warto stosować taką metodę leczenia, skoro może okazać się niebezpieczna dla zdrowia oraz życia pacjenta?

    Działanie esperalu ma negatywny wpływ dla organizmu pacjenta tylko po spożyciu alkoholu. Każdy pacjent ponosi odpowiedzialność za własne życie i powinien być świadomy możliwych skutków ubocznych. Zatem jest to skuteczna metoda leczenia dla osób zdeterminowanych, które mają silną wolę i cel zerwania z nałogiem.

    Zapisy dla pacjentów:

  REJESTRACJA : tel.  887 220 088

    Centrum Medyczne CODE, ul. Tuwima 15, Łódź

Drodzy Panowie!
W ramach działaności badawczej CODE, mamy dla Was wyjątkową propozycję uczestnictwa w BEZPŁATNYCH BADANIACH (wartych na co dzień ok. 500 zł)
.
Pierwiastki, jakie badamy z krwi żylnej, to:
-Cynk
-Mangan
-Selen
oraz metal ciężki Kadm.
 
➡️ Celem jest zbadanie wpływu tych pierwiastków na męską płodność. Badanie skierowane jest do młodych mężczyzn w wieku 25-45 lat oraz mężczyzn, którzy z różnych przyczyn, mają problemy z zostaniem rodzicem.
 
🔵 Mangan, Selen i Cynk – są fizjologicznie niezbędne w ludzkim organizmie. W kontekście niepłodności mogą stanowić kluczowe parametry diagnostyczne. Mają działanie protekcyjne na układ rozrodczy mężczyzny – redukują stres oksydacyjny, regulują proces spermatogenezy oraz uczestniczą w syntezie hormonów płciowych.
 
⚫️ Kadm – będący metalem ciężkim wpływa destrukcyjnie na męski układ rozrodczy. Zakłócając funkcje metaboliczne prowadzi do obniżenia jakości nasienia i zwiększenia ryzyka dysfunkcji jąder. Ma działanie kancerogenne.
 
👉🏻 Jeżeli jesteś mężczyzną w wieku reprodukcyjnym (25-45 roku życia).
👉🏻 Chcesz poznać stan swojego zdrowia?
👉🏻 Masz aktualny wynik podstawowego badania nasienia ( nie starszy niż 3 miesiące)
👉🏻 Poszukujesz przyczyny problemów z niepłodnością lub wręcz przeciwnie chcesz lepiej zadbać o zdrowie i poznać jego stan?
👉🏻 Chcesz wspomóc nas i przyczynić się do rozwoju nauki?
 
❗️ Nie czekaj, tylko umów się na badanie telefonicznie lub mailowo i przyjdź w każdą Sobotę od 8:30 – 11:00 do Centrum Medycznego CODE przy ul. Tuwima 15 lok U4 w Łodzi!
Badanie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów. Warto szybko podjąć decyzję, ponieważ liczba badanych jest ograniczona.
 
🔷 Co zyskujesz?
– bezpłatne badanie
– wyniki badania
– możliwość otrzymania opisu badania od osób prowadzących pracę badawczą
– wiedzę o stanie zdrowia i ewentualnych obciążeniach metalem ciężkim
– satysfakcję przyczynienia się do rozwoju dziedziny nauki z zakresu diagnozowania i leczenia męskiej niepłodności
– możliwość otrzymania podsumowania i wniosków po zakończonej pracy naukowej.
 
🌡️ Jak przygotować się do badania?
– umów się telefonicznie lub mailowo
– bądź na czczo przed badaniem
– przed przystąpieniem do badania podpisz niezbędne zgody oraz ankietę
– minimum na 5 dni przed badaniem nie suplementuj i nie spożywaj pokarmów bogatych w pierwiastki (Mangan, Cynk, Selen) np. krewetki, łosoś, tuńczyk, sałata
Wyniki otrzymasz do 1 miesiąca.
 
📞 📆 W celu umówienia na badanie DZWOŃ pod numery:
789-459-799 lub 795-974-576
NAPISZ do nas: m.pietrucha@cmscode.pl
 
W każdą Sobotę od 9:00 do 12:00 można wykonać w CODE Centrum Medyczne Łódź badanie nasienia.
Wymagane jest wcześniejsze umówienie się na badanie
tel.: 887-220-088