Kalkulator rat

Badanie krwi to jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwala nam na monitorowanie stanu naszego zdrowia. Dzięki niemu lekarz może wykryć choroby we wczesnym stadium, a także skontrolować skuteczność leczenia. Jednak z jakimi badaniami krwi warto się zapoznać i kiedy je wykonać? Polecamy aktualność: https://cmscode.pl/jakie-badania-krwi-warto-wykonac/

Podstawowe badania krwi, takie jak morfologia, glukoza, cholesterol i trójglicerydy, powinny być wykonywane regularnie, najlepiej co roku. Morfologia pozwala na ocenę składu krwi, a poziom glukozy, cholesterolu i trójglicerydów ma duże znaczenie dla zdrowia serca i układu krążenia. Badania tarczycy, takie jak poziom hormonów TSH, T3 i T4, są szczególnie ważne dla osób z problemami z tarczycą, ale również dla kobiet w ciąży, osób z niedoczynnością tarczycy lub nadczynnością tarczycy. Wszystkie badania diagnostyczne wg Państwa potrzeb, życzeń i preferencji wykonujemy już w Centrum Medycznym CODE w każdą SOBOTĘ od dnia 4 lutego.

Zapraszamy do PUNKTU POBRAŃ w SOBOTY w godzinach 8:30 – 11:30.

Na badania nie trzeba się zapisywać. Zapraszamy w soboty od rana. Szczególnie dogodny jest to dzień dla osób pracujących od rana. Polecamy też realizację OGTT, test obciążenia glukozą, na który trzeba zarezerwować do kilku godzin czasu. W takich przypadkach zasadne jest skorzystanie z oferty możliwości pobrań w sobotę od rana. Ze względu na Państwa zapytania i oczekiwania – otwieramy zatem taką możliwość.

Więcej informacji: Rejestracja CMS CODE, tel. 887 220 088
Na badania nie trzeba się zapisywać, ale przyjść do Centrum Medycznego CODE, ul. Tuwima 15 w sobotę w godzinach 8:30 – 11:30

W Lutym – z okazji otwarcia Punktu Pobrań proponujemy preferencyjne ceny badań:
Witamina D3 – 39 zł, Morfologia z rozmazem 9 zł, Lipidogram: 39 zł, OGTT – test obciążenia glukozą: 39 zł , beta HCG – 29 zł, TSH 19 zł, FT3, FT4 po 29 zł ! Na wszystkie pozostałe badania 15 % zniżki od cen standardowych!

Zapraszamy do skorzystania z Punktu POBRAŃ.
Zespół Centrum Medycznego CODE