Kalkulator rat

Badanie krwi to jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwala nam na monitorowanie stanu naszego zdrowia. Dzięki niemu lekarz może wykryć choroby we wczesnym stadium, a także skontrolować skuteczność leczenia. Jednak z jakimi badaniami krwi warto się zapoznać i kiedy je wykonać? Polecamy aktualność: https://cmscode.pl/jakie-badania-krwi-warto-wykonac/

Podstawowe badania krwi, takie jak morfologia, glukoza, cholesterol i trójglicerydy, powinny być wykonywane regularnie, najlepiej co roku. Morfologia pozwala na ocenę składu krwi, a poziom glukozy, cholesterolu i trójglicerydów ma duże znaczenie dla zdrowia serca i układu krążenia. Badania tarczycy, takie jak poziom hormonów TSH, T3 i T4, są szczególnie ważne dla osób z problemami z tarczycą, ale również dla kobiet w ciąży, osób z niedoczynnością tarczycy lub nadczynnością tarczycy. Wszystkie badania diagnostyczne wg Państwa potrzeb, życzeń i preferencji wykonujemy już w Centrum Medycznym CODE w każdą SOBOTĘ od dnia 4 lutego.

Zapraszamy do PUNKTU POBRAŃ w SOBOTY w godzinach 8:30 – 11:30.

Na badania nie trzeba się zapisywać. Zapraszamy w soboty od rana. Szczególnie dogodny jest to dzień dla osób pracujących od rana. Polecamy też realizację OGTT, test obciążenia glukozą, na który trzeba zarezerwować do kilku godzin czasu. W takich przypadkach zasadne jest skorzystanie z oferty możliwości pobrań w sobotę od rana. Ze względu na Państwa zapytania i oczekiwania – otwieramy zatem taką możliwość.

Więcej informacji: Rejestracja CMS CODE, tel. 887 220 088
Na badania nie trzeba się zapisywać, ale przyjść do Centrum Medycznego CODE, ul. Tuwima 15 w sobotę w godzinach 8:30 – 11:30

W Lutym – z okazji otwarcia Punktu Pobrań proponujemy preferencyjne ceny badań:
Witamina D3 – 39 zł, Morfologia z rozmazem 9 zł, Lipidogram: 39 zł, OGTT – test obciążenia glukozą: 39 zł , beta HCG – 29 zł, TSH 19 zł, FT3, FT4 po 29 zł ! Na wszystkie pozostałe badania 15 % zniżki od cen standardowych!

Zapraszamy do skorzystania z Punktu POBRAŃ.
Zespół Centrum Medycznego CODE

 Drodzy Panowie!
W ramach działaności badawczej CODE, mamy dla Was wyjątkową propozycję uczestnictwa w BEZPŁATNYCH BADANIACH (wartych na co dzień ok. 500 zł)
.
Pierwiastki, jakie badamy z krwi żylnej, to:
-Cynk
-Mangan
-Selen
oraz metal ciężki Kadm.
 
➡️ Celem jest zbadanie wpływu tych pierwiastków na męską płodność. Badanie skierowane jest do młodych mężczyzn w wieku 25-45 lat oraz mężczyzn, którzy z różnych przyczyn, mają problemy z zostaniem rodzicem.
 
🔵 Mangan, Selen i Cynk – są fizjologicznie niezbędne w ludzkim organizmie. W kontekście niepłodności mogą stanowić kluczowe parametry diagnostyczne. Mają działanie protekcyjne na układ rozrodczy mężczyzny – redukują stres oksydacyjny, regulują proces spermatogenezy oraz uczestniczą w syntezie hormonów płciowych.
 
⚫️ Kadm – będący metalem ciężkim wpływa destrukcyjnie na męski układ rozrodczy. Zakłócając funkcje metaboliczne prowadzi do obniżenia jakości nasienia i zwiększenia ryzyka dysfunkcji jąder. Ma działanie kancerogenne.
 
👉🏻 Jeżeli jesteś mężczyzną w wieku reprodukcyjnym (25-45 roku życia).
👉🏻 Chcesz poznać stan swojego zdrowia?
👉🏻 Masz aktualny wynik podstawowego badania nasienia ( nie starszy niż 3 miesiące)
👉🏻 Poszukujesz przyczyny problemów z niepłodnością lub wręcz przeciwnie chcesz lepiej zadbać o zdrowie i poznać jego stan?
👉🏻 Chcesz wspomóc nas i przyczynić się do rozwoju nauki?
 
❗️ Nie czekaj, tylko umów się na badanie telefonicznie lub mailowo i przyjdź w każdą Sobotę od 8:30 – 11:00 do Centrum Medycznego CODE przy ul. Tuwima 15 lok U4 w Łodzi!
Badanie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów. Warto szybko podjąć decyzję, ponieważ liczba badanych jest ograniczona.
 
🔷 Co zyskujesz?
– bezpłatne badanie
– wyniki badania
– możliwość otrzymania opisu badania od osób prowadzących pracę badawczą
– wiedzę o stanie zdrowia i ewentualnych obciążeniach metalem ciężkim
– satysfakcję przyczynienia się do rozwoju dziedziny nauki z zakresu diagnozowania i leczenia męskiej niepłodności
– możliwość otrzymania podsumowania i wniosków po zakończonej pracy naukowej.
 
🌡️ Jak przygotować się do badania?
– umów się telefonicznie lub mailowo
– bądź na czczo przed badaniem
– przed przystąpieniem do badania podpisz niezbędne zgody oraz ankietę
– minimum na 5 dni przed badaniem nie suplementuj i nie spożywaj pokarmów bogatych w pierwiastki (Mangan, Cynk, Selen) np. krewetki, łosoś, tuńczyk, sałata
Wyniki otrzymasz do 1 miesiąca.
 
📞 📆 W celu umówienia na badanie DZWOŃ pod numery:
789-459-799 lub 795-974-576
NAPISZ do nas: m.pietrucha@cmscode.pl
 
W każdą Sobotę od 9:00 do 12:00 można wykonać w CODE Centrum Medyczne Łódź badanie nasienia.
Wymagane jest wcześniejsze umówienie się na badanie
tel.: 887-220-088