ZDROWIE – Najlepszym Prezentem!

Specjalnie dla Was od Centrum Medycznego CODE – pakiet 11 badań diagnostycznych z świątecznej cenie, w świątecznym prezencie: tylko 59 zł! Skorzystaj i przebadaj się! Teraz to najniższa cena w Łodzi na taki pakiet badań diagnostycznych z krwi – do 23 grudnia br.

W skład pakietu wchodzą następujące badania: Morfologia, OB, Sód, Potas, Chlorki, Glukoza, Kreatynina oraz Lipidogram (HDL, LDL, Triglicerydy, Cholesterol całkowity). To wyjątkowy prezent od Centrum Medycznego CODE dla Was na miarę magicznych Świąt Bożego Narodzenia.

Każdy może skorzystać i zrealizować świąteczny pakiet badań Centrum Medycznego CODE – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 10:00 – zgłoszenie do Rejestracji CMS CODE.
To naprawdę wyjątkowa okazja! Porównaj ceny i oferty – sprezentuj dla siebie profilaktykę zdrowotną w świątecznej cenie w ramach prezentu od CODE Centrum Medyczne Łódź! 🎅🎅🎅

Centrum Medyczne CODE, ul. Tuwima 15, Łódź

Rejestracja CMS CODE
☎️ 887 220 088
📪 info@cmscode.pl

#badania#profilaktyka#zdrowie#lodz#promocje#mikolaj#swieta#christmas#badajsie#badajto
#profilaktykazdrowotna#dbajosiebie#zdrowiejestwazne#morfologia#lipidogram#glukoza#cms#code#aktywnalodz#lodzaktywnaDrodzy Panowie!
W ramach działaności badawczej CODE, mamy dla Was wyjątkową propozycję uczestnictwa w BEZPŁATNYCH BADANIACH (wartych na co dzień ok. 500 zł)
.
Pierwiastki, jakie badamy z krwi żylnej, to:
-Cynk
-Mangan
-Selen
oraz metal ciężki Kadm.
 
➡️ Celem jest zbadanie wpływu tych pierwiastków na męską płodność. Badanie skierowane jest do młodych mężczyzn w wieku 25-45 lat oraz mężczyzn, którzy z różnych przyczyn, mają problemy z zostaniem rodzicem.
 
🔵 Mangan, Selen i Cynk – są fizjologicznie niezbędne w ludzkim organizmie. W kontekście niepłodności mogą stanowić kluczowe parametry diagnostyczne. Mają działanie protekcyjne na układ rozrodczy mężczyzny – redukują stres oksydacyjny, regulują proces spermatogenezy oraz uczestniczą w syntezie hormonów płciowych.
 
⚫️ Kadm – będący metalem ciężkim wpływa destrukcyjnie na męski układ rozrodczy. Zakłócając funkcje metaboliczne prowadzi do obniżenia jakości nasienia i zwiększenia ryzyka dysfunkcji jąder. Ma działanie kancerogenne.
 
👉🏻 Jeżeli jesteś mężczyzną w wieku reprodukcyjnym (25-45 roku życia).
👉🏻 Chcesz poznać stan swojego zdrowia?
👉🏻 Masz aktualny wynik podstawowego badania nasienia ( nie starszy niż 3 miesiące)
👉🏻 Poszukujesz przyczyny problemów z niepłodnością lub wręcz przeciwnie chcesz lepiej zadbać o zdrowie i poznać jego stan?
👉🏻 Chcesz wspomóc nas i przyczynić się do rozwoju nauki?
 
❗️ Nie czekaj, tylko umów się na badanie telefonicznie lub mailowo i przyjdź w każdą Sobotę od 8:30 – 11:00 do Centrum Medycznego CODE przy ul. Tuwima 15 lok U4 w Łodzi!
Badanie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów. Warto szybko podjąć decyzję, ponieważ liczba badanych jest ograniczona.
 
🔷 Co zyskujesz?
– bezpłatne badanie
– wyniki badania
– możliwość otrzymania opisu badania od osób prowadzących pracę badawczą
– wiedzę o stanie zdrowia i ewentualnych obciążeniach metalem ciężkim
– satysfakcję przyczynienia się do rozwoju dziedziny nauki z zakresu diagnozowania i leczenia męskiej niepłodności
– możliwość otrzymania podsumowania i wniosków po zakończonej pracy naukowej.
 
🌡️ Jak przygotować się do badania?
– umów się telefonicznie lub mailowo
– bądź na czczo przed badaniem
– przed przystąpieniem do badania podpisz niezbędne zgody oraz ankietę
– minimum na 5 dni przed badaniem nie suplementuj i nie spożywaj pokarmów bogatych w pierwiastki (Mangan, Cynk, Selen) np. krewetki, łosoś, tuńczyk, sałata
Wyniki otrzymasz do 1 miesiąca.
 
📞 📆 W celu umówienia na badanie DZWOŃ pod numery:
789-459-799 lub 795-974-576
NAPISZ do nas: m.pietrucha@cmscode.pl
 
W każdą Sobotę od 9:00 do 12:00 można wykonać w CODE Centrum Medyczne Łódź badanie nasienia.
Wymagane jest wcześniejsze umówienie się na badanie
tel.: 887-220-088