Konsultacje POŁOŻNEJ w Centrum Medycznym CODE

W każdy poniedziałek i czwartek od 16:00 można wykonać badania ginekologiczne (bez opłacania konsultacji ginekologicznej!!!), a następnie dopiero z wynikami np. cytologii udać się do wybranego lekarza specjalisty. To NOWOŚĆ! gdyż zazwyczaj w gabinetach wykonuje się nawet podstawowe badania ginekologiczne podczas konsultacji lekarskiej, za którą należy płacić. Uważamy i zachęcamy do możliwości realizacji badań profilaktyki ginekologicznej, by w kolejnym kroku udać się z nimi do lekarza specjalisty. Koszt dla pacjentki to: koszt wybranego badania z zakresu ginekologii (pełen wachlarz badań)  + 20 zł za pobranie. Zapisy: 887 220 088.

!!! W poniedziałki i czwartki od 16:00 odbywają się też pobrania badań laboratoryjnych / diagnostycznych.

Zapisy – Rejestracja: tel. 887 220 088

Oferta usług:

– konsultacje z położną – cena: 100 zł, czas 1 godzina
    * przygotowanie do ciąży
    * przygotowanie do porodu
    * konsultacje z nastolatką
    * z zakresu ginekologii dla kobiet
    * inne wg zapotrzebowania

– pobranie badań diagnostycznych, badania z krwi – 10 zł + ceny badań wg cennika ALAB
– pobranie badań ginekologicznych – 20 zł + ceny badań wg cennika ALAB

Od połowy Marca 2022r. uruchomiliśmy dla wszystkich kobiet możliwość konsultacji z położną mgr Pauliną Sękowską. W każdy poniedziałek i czwartek od godziny 16:00 do 20:00 oferujemy możliwość zapisania się na konsultacje z położną z zakresu:


1. Opieki prekoncepcyjnej, czy jak dobrze przygotować się do ciąży. Na co należy zwrócić uwagę w stylu życia, odżywiania. Jakie badania warto wykonać przed rozpoczęciem starań o dziecko.

2. Przygotowania do porodu. Omówienie etapów porodu, co należy zabrać do szpitala. Jakie są potrzebne dokumenty i wyniki badań. Możemy wspólnie przygotować plan porodu.

3. Porada dla nastoletniej dziewczyny, czyli wprowadzenie do kobiecego świata. Zapoznanie ze zmianami dojrzewającego organizmu. Omówienie faz cyklu miesiączkowego. 

4. Ginekologii.  Zagadnienia z zakresu zmian menopauzalnych. Omówienie dolegliwości związanych z nietrzymaniem moczu i obniżeniem narządu rodnego – czy można coś z tym zrobić?

5. Pobrania badań ginekologicznych, pobrania badań diagnostycznych / laboratoryjnych.

Rejestracja i zapisy: tel. 887 220 088

Drodzy Panowie!
W ramach działaności badawczej CODE, mamy dla Was wyjątkową propozycję uczestnictwa w BEZPŁATNYCH BADANIACH (wartych na co dzień ok. 500 zł)
.
Pierwiastki, jakie badamy z krwi żylnej, to:
-Cynk
-Mangan
-Selen
oraz metal ciężki Kadm.
 
➡️ Celem jest zbadanie wpływu tych pierwiastków na męską płodność. Badanie skierowane jest do młodych mężczyzn w wieku 25-45 lat oraz mężczyzn, którzy z różnych przyczyn, mają problemy z zostaniem rodzicem.
 
🔵 Mangan, Selen i Cynk – są fizjologicznie niezbędne w ludzkim organizmie. W kontekście niepłodności mogą stanowić kluczowe parametry diagnostyczne. Mają działanie protekcyjne na układ rozrodczy mężczyzny – redukują stres oksydacyjny, regulują proces spermatogenezy oraz uczestniczą w syntezie hormonów płciowych.
 
⚫️ Kadm – będący metalem ciężkim wpływa destrukcyjnie na męski układ rozrodczy. Zakłócając funkcje metaboliczne prowadzi do obniżenia jakości nasienia i zwiększenia ryzyka dysfunkcji jąder. Ma działanie kancerogenne.
 
👉🏻 Jeżeli jesteś mężczyzną w wieku reprodukcyjnym (25-45 roku życia).
👉🏻 Chcesz poznać stan swojego zdrowia?
👉🏻 Masz aktualny wynik podstawowego badania nasienia ( nie starszy niż 3 miesiące)
👉🏻 Poszukujesz przyczyny problemów z niepłodnością lub wręcz przeciwnie chcesz lepiej zadbać o zdrowie i poznać jego stan?
👉🏻 Chcesz wspomóc nas i przyczynić się do rozwoju nauki?
 
❗️ Nie czekaj, tylko umów się na badanie telefonicznie lub mailowo i przyjdź w każdą Sobotę od 8:30 – 11:00 do Centrum Medycznego CODE przy ul. Tuwima 15 lok U4 w Łodzi!
Badanie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów. Warto szybko podjąć decyzję, ponieważ liczba badanych jest ograniczona.
 
🔷 Co zyskujesz?
– bezpłatne badanie
– wyniki badania
– możliwość otrzymania opisu badania od osób prowadzących pracę badawczą
– wiedzę o stanie zdrowia i ewentualnych obciążeniach metalem ciężkim
– satysfakcję przyczynienia się do rozwoju dziedziny nauki z zakresu diagnozowania i leczenia męskiej niepłodności
– możliwość otrzymania podsumowania i wniosków po zakończonej pracy naukowej.
 
🌡️ Jak przygotować się do badania?
– umów się telefonicznie lub mailowo
– bądź na czczo przed badaniem
– przed przystąpieniem do badania podpisz niezbędne zgody oraz ankietę
– minimum na 5 dni przed badaniem nie suplementuj i nie spożywaj pokarmów bogatych w pierwiastki (Mangan, Cynk, Selen) np. krewetki, łosoś, tuńczyk, sałata
Wyniki otrzymasz do 1 miesiąca.
 
📞 📆 W celu umówienia na badanie DZWOŃ pod numery:
789-459-799 lub 795-974-576
NAPISZ do nas: m.pietrucha@cmscode.pl
 
W każdą Sobotę od 9:00 do 12:00 można wykonać w CODE Centrum Medyczne Łódź badanie nasienia.
Wymagane jest wcześniejsze umówienie się na badanie
tel.: 887-220-088