Konsultacje POŁOŻNEJ w Centrum Medycznym CODE

W każdy poniedziałek i czwartek od 16:00 można wykonać badania ginekologiczne (bez opłacania konsultacji ginekologicznej!!!), a następnie dopiero z wynikami np. cytologii udać się do wybranego lekarza specjalisty. To NOWOŚĆ! gdyż zazwyczaj w gabinetach wykonuje się nawet podstawowe badania ginekologiczne podczas konsultacji lekarskiej, za którą należy płacić. Uważamy i zachęcamy do możliwości realizacji badań profilaktyki ginekologicznej, by w kolejnym kroku udać się z nimi do lekarza specjalisty. Koszt dla pacjentki to: koszt wybranego badania z zakresu ginekologii (pełen wachlarz badań)  + 20 zł za pobranie. Zapisy: 887 220 088.

!!! W poniedziałki i czwartki od 16:00 odbywają się też pobrania badań laboratoryjnych / diagnostycznych.

Zapisy – Rejestracja: tel. 887 220 088

Oferta usług:

– konsultacje z położną – cena: 100 zł, czas 1 godzina
    * przygotowanie do ciąży
    * przygotowanie do porodu
    * konsultacje z nastolatką
    * z zakresu ginekologii dla kobiet
    * inne wg zapotrzebowania

– pobranie badań diagnostycznych, badania z krwi – 10 zł + ceny badań wg cennika ALAB
– pobranie badań ginekologicznych – 20 zł + ceny badań wg cennika ALAB

Od połowy Marca 2022r. uruchomiliśmy dla wszystkich kobiet możliwość konsultacji z położną mgr Pauliną Sękowską. W każdy poniedziałek i czwartek od godziny 16:00 do 20:00 oferujemy możliwość zapisania się na konsultacje z położną z zakresu:


1. Opieki prekoncepcyjnej, czy jak dobrze przygotować się do ciąży. Na co należy zwrócić uwagę w stylu życia, odżywiania. Jakie badania warto wykonać przed rozpoczęciem starań o dziecko.

2. Przygotowania do porodu. Omówienie etapów porodu, co należy zabrać do szpitala. Jakie są potrzebne dokumenty i wyniki badań. Możemy wspólnie przygotować plan porodu.

3. Porada dla nastoletniej dziewczyny, czyli wprowadzenie do kobiecego świata. Zapoznanie ze zmianami dojrzewającego organizmu. Omówienie faz cyklu miesiączkowego. 

4. Ginekologii.  Zagadnienia z zakresu zmian menopauzalnych. Omówienie dolegliwości związanych z nietrzymaniem moczu i obniżeniem narządu rodnego – czy można coś z tym zrobić?

5. Pobrania badań ginekologicznych, pobrania badań diagnostycznych / laboratoryjnych.

Rejestracja i zapisy: tel. 887 220 088