Konsultacje z zakresu psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej

Potwierdzanie wizyt

Ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie na realizację konsultacji z zakresu psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej – dwa dni przed wizytą pracownicy recepcji Centrum Medycznego CODE kontaktują się telefonicznie z pacjentami w celu potwierdzenia obecności na umówionej wizycie. W przypadku braku możliwości potwierdzenia w formie telefonicznej wysyłana jest wiadomość SMS z prośbą o potwierdzenie wizyty – brak potwierdzenia spowoduje, że będziemy zobligowani odwołać wizytę. O odwołanej wizycie pacjent zostanie poinformowany za pomocą SMS.

Pobieranie zadatków na wizyty z zakresu PSYCHIATRII DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

Wpłacenie zadatku za konsultację specjalistyczną z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży jest warunkiem koniecznym do umówienia wizyty. Zadatek może zostać wpłacony osobiście w placówce lub za pomocą przelewu bankowego na wskazane poniżej rachunek bankowy Centrum Medycznego CODE najpóźniej 48 h przed wizytą. Potwierdzenie płatności należy przesłać na adres: info@cmscode.pl lub na numer telefonu: 887 220 088.

Opłata rezerwacyjna ( zadatek)  zostanie pobrana w sytuacji odwołania wizyty w czasie krótszym niż 48 godzin od jej planowanej realizacji oraz w przypadku nie pojawienia się pacjenta na potwierdzonej wizycie. Wizyta może natomiast zostać przełożona na inny ustalony termin. Dwukrotne nie pojawienie się na umówionej wizycie skutkuje zablokowaniem możliwości ponownego umówienia się dla pacjenta.


Zadatek za konsultację z zakresu psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej prosimy wpłacać na konto bankowe:

Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE Sp. z o.o.
ul. Tuwima 15 lok. U4, 90-010 Łódź
nr konta bankowego: ING Bank Śląski 96 1050 1461 1000 0090 3042 4270Konsultacja z zakresu PSYCHIATRII DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ lek. Justyna Majchrowska
Zapisy: https://www.znanylekarz.pl/justyna-majchrowska/psychiatra-dzieciecy-lekarz-w-trakcie-specjalizacji/lodz

Pierwsza konsultacja z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży – 300 zł
Kolejna konsultacja z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży – 250 zł

Serdecznie zapraszamy i pozostajemy do Państwa dyspozycji,
ZESPÓŁ Centrum Medycznego CODE
Rejestracja: tel. 887 220 088