dr n. med. Skiba Aleksandra

Psycholog, biegły sądowy. Absolwentka Instytutu Psychologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna. Pracuje w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Szpitalu im. J. Babińskiego w Łodzi oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Doktorantka w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych w CBT EDU w Warszawie, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Odbywa specjalizację z psychologii klinicznej prowadzonej przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Autorka i współautorka artykułów naukowych. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. W pracy klinicznej oraz badawczej dąży do poznania biologicznego, poznawczego i emocjonalnego uwarunkowania zaburzeń depresyjnych.
Pracuje głównie z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, a także doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów życiowych czy problemów w relacjach interpersonalnych.
Oferuje psychoterapię indywidualną, wsparcie psychologiczne w kryzysie oraz diagnostykę psychologiczną.

Przyjmuje osoby, które mają ukończone 18 lat. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Konsultacje

Konsultacja psychologiczna

140zł

Konsultacja psychologiczna - teleporada

140zł

Zabiegi

Nie posiada

Badania

badanie-icon
Badanie MMPI z konsultacją psychologiczną

300zł