Spotkanie pt. „Płodność mężczyzny”

W sobotę, 13 kwietnia w sali konferencyjnej CODE odbyło się otwarte spotkanie nt.: Płodności mężczyzny-jak zwiększyć potencjał płodności?

Na spotkanie przybyli panowie w większości ze swoimi partnerkami. Prelekcję przygotował p.Piotr Samkowski na co dzień pracujący w firmie Medimes.

W sposób niezwykle interesujący przedstawił czynniki mające wpływ na potencjał męskiej płodności oraz szczegółowo omówił rolę stresu oksydacyjnego w zaburzeniach płodności. Niestety zachwianie równowagi pomiędzy wytwarzaniem tzw.reaktywnych form tlenu a systemem antyoksydacyjnym organizmu prowadzi do zaburzeń czynności plemników a co za tym idzie znacząco obniża szanse na poczęcie potomstwa. Omówiona została również rola antyoksydantów w leczeniu niepłodności u mężczyzn.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali zaproszenie na darmową konsultację w zakresie diagnostyki płodności do Centrum Medycznego CODE oraz 20% zniżkę na badanie nasienia. Po prelekcji zaproszono obecnych do zadawania pytań oraz dyskusji na podjęte tematy.

Ze względu na fakt, iż problem niepłodności w Polsce i na świecie jest narastający, zespół Centrum Medycznego CODE cyklicznie ( raz w miesiącu) przeprowadza spotkania otwarte dla wszystkich chętnych zainteresowanych tematyką płodności (więcej informacji w zakładce aktualności na stronie www.cmscode.pl)

Serdecznie zapraszamy!