Laser – twarz, szyja, dekolt

Laser – twarz, szyja, dekolt – dr Kulesza Iwona = 1400 zł
Laser – Szyja + Dekolt, Twarz + Szyja, Twarz + Dekolt = 900 zł

 

Laser frakcyjny jest bardzo popularną i skuteczną metodą m.in. resurfacingu, czyli laserowego odmładzania skóry.

Zabieg wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej nie wymaga długiej rekonwalescencji jak w przypadku zabiegów chirurgicznych i przynosi szybkie efekty.

Najczęściej stosuje się go do likwidacji zmarszczek, redukcji przebarwień i rozstępów, leczenia blizn potrądzikowych i kurzych łapek, laserowego usuwania blizn czy w celu przywrócenia jędrności skóry. Poznajmy sposób działania lasera frakcyjnego i jego korzystne właściwości stosowane w laserowym odmładzaniu skóry.

Działanie lasera frakcyjnego CO2

Laser wykorzystuje energię w postaci skupionych wiązek światła. Laser frakcyjny wytwarza w skórze kontrolowane mikrouszkodzenia, prowadzące do koagulacji tkanek w strefach mikrotermalnych. Uszkodzone komórki skóry zostają zastąpione przez odnowioną i zdrową tkankę, zapewniając nam młody wygląd skóry.

Działanie lasera frakcyjnego Co2 stymuluje naskórek i skórę właściwą do wytwarzania większej ilości kolagenu, ponieważ zostają uruchomione procesy gojenia. Kolagen ma korzystny wpływ na ujędrnienie skóry, nadając jej gładkości i odpowiedniego, zdrowego kolorytu. Resurfacing jest zabiegiem frakcyjnym, który ma skuteczny wpływ na wygładzenie cery.

Jak przeprowadza się zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2?

Zabieg w gabinecie medycyny estetycznej polega na przykładaniu głowicy do skóry pacjenta. Po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są skupione wiązki światła, które wnikają w nią na głębokość powyżej 1,5 mm. Skoagulowane złogi tkankowe zastępują nowe, zregenerowane komórki. Im głębiej dociera światło lasera frakcyjnego, tym większa jest wytwarzana ilość nowej tkanki.

Jak działa laser frakcyjny?

Po przeprowadzonym zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, a złuszczenie naskórka może utrzymywać się przez kilka dni. Każdy pacjent korzystający z dobrodziejstw lasera frakcyjnego pod oczy czy na inne partie skóry może liczyć na efekt odmłodzenia i liftingu, które jest widoczny już po trzech zabiegach.

Zabieg przynosi dobre efekty w leczeniu blizn potrądzikowych, likwidacji zmarszczek, laserowym  usuwaniu blizn i redukcji przebarwień.

Zalety lasera frakcyjnego, które są widoczne gołym okiem

Każdy renomowany gabinet medycyny estetycznej ma w swojej ofercie zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego. Laser frakcyjny jest idealnym wyborem dla pacjentów, którzy mają niski próg bólu – zabieg jest bezbolesny, nie wymaga hospitalizacji, a od razu po nim możemy wrócić do normalnego życia.

Dzięki właściwościom lasera frakcyjnego pozbędziemy się blizn, bruzd i nierówności w kolorycie skóry oraz dokonamy redukcji przebarwień.

Laser frakcyjny pod oczy jest szczególnie rekomendowany dla osób z trądzikiem do leczenia blizn potrądzikowych, zaczerwienień i do laserowego usuwania blizn czy resurfacingu. Dzięki niemu likwidacja zmarszczek odbywa się skutecznie. Laser frakcyjny zapewnia błyskawiczne efekty, charakteryzujące się odmłodzeniem skóry, która staje się bardziej gładka i napięta.

Laser frakcyjny CO2 jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem – jest wykonywany w znieczuleniu, nie powodując bólu ani dyskomfortu. Sam zabieg trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a skóra po nim goi się bardzo szybko.