Zniwelowanie blizny po porodzie naturalnym

Problemy okolic intymnych to wciąż delikatny i rzadko poruszany publicznie temat. Dotykają one jednak bardzo wielu kobiet i mają ogromny wpływa na jakość oraz komfort ich życia. Powodują trudności w kontaktach seksualnych, przyczyniają się do powstania infekcji, a co najważniejsze – sprawiają ból. Kobiety cierpiące na te dolegliwości często nie szukają fachowej pomocy, ponieważ wstydzą się otwarcie mówić o tego rodzaju sprawach.

  • Suchość pochwy – objawia się swędzeniem i pieczeniem pochwy spowodowanym zbyt małą ilością śluzu. Sprawia ból przy kontaktach płciowych, a często nawet podczas chodzenia. Mogą jej towarzyszyć także upławy i żółte plamy na bieliźnie.
  • Atrofia – zanikowe zapalenie pochwy, pojawiające się głównie u kobiet w okresie menopauzy. Spowodowana jest  zanikiem estrogenu, objawia się suchością i swędzeniem pochwy.
  • Wiotkość skóry warg sromowych – wynikająca z naturalnego procesu starzenia, utrata napięcia i jędrności skóry dotyczy każdej sfery ciała, również warg sromowych.
  • Komplikacje po chirurgicznym nacięciu krocza.

Jak sobie radzić z takimi objawami?

Choć problemy zdrowotne okolic intymnych dotykają wiele kobiet, to nie należy ich lekceważyć. Powszechność problemu nie równa się jego błahości. Każda z wymienionych wyżej dolegliwości wymaga opinii specjalisty. Każdą z nich można również wyleczyć. Możliwości, jakie oferuje dziś medycyna estetyczna umożliwiają skuteczne uporanie się z tymi uciążliwymi komplikacjami.

Preparat Neauvia Intense Rose

Neauvia Intense Rose to produkt z liniii Neauvia Organic, stworzony z myślą o kobiecych problemach okolic intymnych. Preparat jest przeznaczony do korekcji lipoatrofii i plastyki części intymnych. Jest to nic innego jak najwyższe stężenie kwasu hialuronowego (28 mg/ml) z dużą wiskoelastycznością hydrożelu. Polimer PEG, wykorzystywany do sieciowania, pozwala na otrzymanie sieci wykonywanej w technologii IPN.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

  • ciąża
  • aktywne infekcje intymne
  • uszkodzenia skóry

Preparat Neauvia Intense Rose, dzięki najwyższemu stężeniu kwasu hialuronowego jest idealnym środkiem do powiększania warg sromowych, uwydatniania punktu G i ujędrniania skóry okolic intymnych. Jest szczególnie polecany kobietom w okresie menopauzalnym oraz kobietom po znacznej utracie masy ciała.

 

Lekarze wykonujący zabieg